Volné pracovní místo  TŘÍDIČ/KA TEXTILU (POUZE PRO OZP)

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • třídění barevného textilu a odstraňování papíru z textilních odstřižků a zbytků
  • odstraňování nežádoucích částí a příměsí z textilního materiálu stříháním nebo řezáním
MZDA: 16 200 Kč + prémie
POŽADUJEME:
  • barvocit
  • pečlivost
  • samostatnost
  • ochota pracovat v kolektivu
PP plný 40 hodin/týden nebo zkrácený 30 hodin/týden
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně /po předchozí telefonické domluvě/

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.4.2024

Máte zájem o nabídku TŘÍDIČ/KA TEXTILU (POUZE PRO OZP)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Kateřina Zvejška z ARCA HELP s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TŘÍDIČ/KA TEXTILU (POUZE PRO OZP)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.