Volné pracovní místo  Truhlář, nábytkář

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–23 000 Kč / měsíc

Firma Karel Mareš, truhlářství, Sadová 895/3, 789 01 Zábřeh se zaměřuje na realizace bytových a komerčních interiérů.
Hledá pro rozšíření svého týmu zaměstnance na pozici:
" Truhlář, nábytkář "

Základní pracovní náplň:
  • výroba zakázkového nábytku a interiérů

Požadujeme:
  • Vyučení v oboru truhlář, stolář nebo zaučení v tomto oboru
  • Ochotu pracovat v případě nutnosti nad rámec pracovní doby
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost.
  • Praxe v oboru za poslední období alespoň 1 rok - výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B, příp. další - výhodou

Nabízíme:
  • Odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce
  • Zajímavou a tvůrčí práci

Vhodné i pro absolventy.

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem na adresu: Karel Mareš, truhlářství, Sadová 895/3, 789 01 Zábřeh. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017