Volné pracovní místo  Truhlář - výroba nábytku

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 500–25 000 Kč / měsíc

Firma Karel Mareš, truhlářství, Sadová 895/3, 789 01 Zábřeh se zaměřuje na realizace bytových a komerčních interiérů.
Hledá pro rozšíření svého týmu zaměstnance na pozici:

" Truhlář, nábytkář " _ výroba nábytku
Základní pracovní náplň:
  • výroba zakázkového nábytku a interiérů
Požadujeme:
  • Vyučení v oboru truhlář - stolař nebo zaučení v tomto oboru
  • Orientace v technických výkresech, znalost práce na PC výhodou
  • Ochotu pracovat v případě nutnosti nad rámec pracovní doby
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost.
  • Praxe v oboru za poslední období alespoň 1 rok - výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B, příp. další - výhodou
Nabízíme:
  • Odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce
  • Zajímavou a tvůrčí práci.
Vhodné i pro absolventy.

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem na adresu:
Karel Mareš, truhlářství, Sadová 895/3, 789 01 Zábřeh
Tel. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář
Práce na ranní směnu, lze upravit pro dojíždějící uchazeče.
Kontakt: osobně po předchozí telefonické dohodě, telefonicky, e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2018