Volné pracovní místo  TRUHLÁŘ / ZPRACOVATEL UMĚLÉHO KAMENE

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–34 000 Kč / měsíc

První kontakt telefonicky použijte odpovědní formulář od 8:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem použijte odpovědní formulář

Společnost CETECHO ( použijte odpovědní formulář zabývající se výrobou nábytku, a především
zpracováním umělého kamene (Corian, Staron, HiMacs) hledá truhláře do nové provozovny v
Třebíči na ul. Průmyslová (bývalá Traktorka).
Přijďte pracovat do dílny profesionálně vybavené na zpracování umělého kamene. Vyrábíme
pracovní a umyvadlové desky, recepční a prodejní pulty, atypické projekty.

Náplň práce:
o práce na dílně
o zaměřování u zákazníků
o samostatné řízení zakázky, kompletace
o montáže

Očekáváme:
o SOU/SOŠ/SŠ technického směru
o vyučení v oboru truhlář
o manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici, orientaci na zákazníka
o spolehlivost, pečlivost
o samostatnost, aktivní přístup
o schopnost týmové práce

Nabízíme:
o možnost zaškolení
o zajímavou a různorodou práci, nové technologie
o v případě zájmu i práce na ŽL
o praxi v oboru
o motivující finanční ohodnocení

Po dohodě práce na dobu neurčitou
Vhodné i pro OZZ a absolventy.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku TRUHLÁŘ / ZPRACOVATEL UMĚLÉHO KAMENE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ondřej Závacký z CETECHO s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TRUHLÁŘ / ZPRACOVATEL UMĚLÉHO KAMENE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.