Volné pracovní místo  Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Děláme kompletní interiéry od návrhu až po realizace, jsme rodinná firma s tradicí od roku 1925.
  • Hledáme truhláře, odborníka v oboru s minimální praxí 3 roky
  • Náplň práce: precizní výroba atypických interiérů + montáže.
  • Praxe v lakování - výhodou
  • Předchozí práce s nábytkem na míru - výhodou
  • Práce na plný úvazek (možnost také práce na ŽL)
  • Požadujeme samostatnost, ochotu pracovat a učit se nové věci
  • ŘP skupiny B
  • Pracoviště: Všenory - na trase vlaku Praha-Beroun (3 min. pěšky od vlakové zastávky)
  • Pracovní doba Po-Pá od 7:00-15:30.

Benefity

  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Josef Blaženín z BV studio - interiéry s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.