Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Truhlář
Lokalita:
Nový Jičín
Zveřejnil:
Úřad práce Nový Jičín
Může se Vám hodit:
Truhlář Nový Jičín

Volné pracovní místo Truhláři

28.9.2016
Vít Škarka
Místo pracoviště
528, Libhošť, 742 57, Libhošť
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

z: 27.9.2016 Nástup možný ihned.
Požadavky: nutná praxe v oboru, ŘP B, znalost technické dokumentace, jazykové znalosti výhodou, zkušenosti s prací na CNC výhodou.
Náplň práce: výroba nábytku a montáže na stavbách
Kontakt: p. Vít Škarka, tel: poslat emailposlat email

Podobné nabídky práce

Tesař
z.:5.12.2016, a.:4.5.2017. Stavba roubenek, dřevostaveb, krovů a dalších. Praxe v oboru min. 5 let, trestní bezúhonnost (čistý trestní rejstřík), řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: možnost práce na dobu neurčitou, prémie za výkon, d ...
David Kubačák Kopřivnice Plný úvazek, Brigády
aktivní
Truhlář
z.: 15.3.2017, a.: 4.5.2017. Výhodou ŘP skup.B, manuální zručnost,vyučení v oboru. Práce na moderních strojích, vhodné i pro absolventy. Info. na tel.: <!--poslatEmail-->od 8-14hod., e-mail: <!--poslatEmail-->
Jaroslav Kresta 195, Kopřivnice Plný úvazek
aktivní
Truhlář
z: 29.11.2016; a: 27.4.2017; jedná se o práce na dřevoobráběcích strojích, možnost zaučení; v případě zájmu kontaktujte p. Macečkovou
GOHEX s.r.o. Markova 929, Frenštát pod Radhoštěm Plný úvazek, Brigády
aktivní
Truhláři
z: 10.1.2017 a 18.4.2017 Požadavky: praxe v oboru + vyučení Kontakt: své životopisy zasílejte na e-mail: <!--poslatEmail-->
TRUHLÁŘSTVÍ DOŘIČÁK s.r.o. 197, Životice u Nového Jičína Plný úvazek
aktivní
Stolaři, truhláři
z: 12.12.2016 a: 7.4.2017 NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Požadavky: vyučení v oboru podmínkou, zkušenosti v profesi výhodou. Kontakt: v době od 7.00 do 16.00 hodin telefonicky na č.: <!--poslatEmail-->nebo osobně na adrese firmy e-mail: <!--p ...
Jaroslav Malcher 99, Jeseník nad Odrou Plný úvazek
aktivní
Truhlář/dělník ve výrobě
Z:20.10.2016,a:10.4.2017.Místo výkonu práce: Na Vyhlídce 836, Studénka. Nástup možný ihned. Náplň práce: výrobní a montážní operace, práce na strojích, práce s ručními strojky a montážním nářadím. Požadujeme: manuální zručnost, te ...
VAGONKA INTERIORS s.r.o. Na Vyhlídce 836, Studénka Plný úvazek