Zařazeno v oborech:
Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Pozice:
Účetní
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Účetní Zlín

Volné pracovní místo Účetní / fakturanti

6.10.2016
NIKOLA TRANS s.r.o.
Místo pracoviště
U Farmy 275, Kvítkovice, 765 02, Otrokovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: vedení účetnictví, sestavování roční uzávěrky a měsíčních přehledů hospodaření, zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení DPH, přiznání k dani silniční, kontroluje dodržování platných zákonů a norem v oblasti účetnictví a mezd

  • zpracování komplexního účetnictví za firmu, provádět analýzu finančního hospodářství, zpracování měsíční uzávěrky, účtování složitějších případů

Požadavky: zkušenost z pozice samostatné účetní, znalost účetního programu MRP, faktury, pokladna, leasingy, znalost práce na PC, komunikativnost, trestní bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem a umění naslouchat
Nabízíme: možnost kariérního růstu, mobilní telefon, služební automobil k dispozici v pracovní dobu, osobní přístup
Nástup do zaměstnání možný ihned.