Volné pracovní místo  Účetní / rozpočtář(ka)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Heřmanova 1415/1, Praha 7. Prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu.na e-mail: použijte odpovědní formulář .

Jsme příspěvková organizace zřízená Městskou částí Praha 7, poskytujeme pečovatelské a odlehčovací služby, zajišťujeme provoz denního stacionáře a denních dětských jeslí, to vše na území Prahy 7.

Vaše náplň práce bude zahrnovat
  • pomoc při komplexním vedení účetnictví
  • pomoc při zpracovávání čtvrtletních a ročních účetních závěrek a sestavování inventarizací
  • zpracovávání ročních finančních plánů organizace a finančních výhledů dle požadavků zřizovatele
  • zpracovávání čtvrtletních rozborů hospodaření včetně vyhodnocování plnění finančního plánu
  • kontrola efektivního čerpání nákladů na jednotlivých střediscích
  • předběžná a následná kontrola výdajů v souladu se schváleným finančním plánem organizace
  • zpracovávání statistických výkazů pro MPSV, ČSÚ za oblast energetika, odpady apod.
  • zajištění agendy příjmů organizce včetně pohledávkových řízení

Požadujeme
  • min. středoškolské vzdělání v oblasti ekonomika
  • 3 roky praxe v oblasti vedení účetnictví v příspěvkové organizaci, znalost účetních předpisů
  • analytické myšlení
  • odolnost vůči stresu, schopnost umět si rozvrhnout práci, samostatnost ve zvládání přidělených úkolů
  • výborná znalost MS OFFICE podmínkou - zejména program Excel
  • znalost účetního programu Gordic velkou výhodou

Nabízíme
  • zázemí stabilní příspěvkové organizace
  • odpovídající platové ohodnocení
  • nástup od 1.9.2016

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016