Volné pracovní místo  Účetní na zkrácený úvazek

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt: telefonicky (Po-Pá : 6-14hod.) nebo e-mailem
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Účetní na zkrácený úvazek (20-30 hodin týdně) - případně dle dohody
Hledáme zkušenou a samostatnou účetní / účetního , která / který se bude starat o vedení účetnictví v naší společnosti.

Náplň práce:
Vedení účetnictví podle českých účetních standardů
Příprava daňových přiznání, výkazů a reportů
Vedení mzdového účetnictví

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru účetnictví nebo ekonomie
Minimálně 3 roky praxe v oboru účetnictví
Znalost účetního programů Pohoda
Znalost MS Office (Excel, Word)

Nabízíme:
Flexibilní úvazek dle dohody
Motivující finanční ohodnocení
Příspěvek na stravování, možnost služebního automobilu a další benefity

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Těšíme se na vaši odpověď!

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - jiné

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024