Volné pracovní místo  Účetní pro DB a SVJ (možno externě)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 11 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.
Předpokládaný konec VŘ: červenec 2015.
Místo výkonu práce: Praha - možná externí spolupráce, dojíždění do Prahy max. 1x týdně.
Zkrácený pracovní úvazek - 15hodin týdně.

Náplň práce:
  • Evidence plateb
  • Výkazy závazků a pohledávek
  • Roční vyúčtování služeb
  • Zpracování účetní závěrky
  • Komunikace s představenstvem, správou, auditory a příslušnými úřady
  • Evidence úvěrových splátek
  • Účtování daně z příjmu / z nemovitosti / z nabytí
  • Klienti nejsou plátci DPH

Požadujeme:
  • Praxe v oboru podmínkou (BD a SVJ výhodou)
  • Vlastní PC techniku a účetní program vč. aktualizací (ideálně Money nebo Pohoda)
  • Příjemné vystupování, schopnost prezentovat účetní uzávěrku u členů BD/SVJ
  • Pojištění profesní odpovědnosti
  • Práce s MS Office
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:
  • Práci na živnostenský list (preferujeme) nebo částečný úvazek (přibliženě 15h/týden)
  • Práci z domova - není nutné bydliště v Praze, dojíždění max. 1x týdně do pražské kanceláře
  • Práce je vhodná i pro uchazeče nad 50 let

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - Práce s MS Office

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.5.2015