Volné pracovní místo  Účetní všeobecné účtárny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici účetní pro našeho významného klienta.

Pracoviště: České Velenice.

Pracovní náplň:
Zpracovaní přidělených oblastí podvojného účetnictví.
Příprava podkladů pro zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrek.
Spolupráce při auditu (statutární, interní). Podpora procesu oběhu účetních dokladů.
Další administrativní práce ve finančním oddělení.

Požadované dovednosti:
  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • min. 1 rok zkušenost v oblasti účetnictví
  • AJ komunikativně (NJ výhodou)
  • MS Office (zejména Excel, Outlook)
  • ŘP sk.B
  • časová flexibilita
  • velmi dobrá znalost podvojného účetnictví, alespoň základní orientace v daňové legislativě, znalost účetních procesů, proaktivní přístup, zkušenost se systémem SAP výhodou.

Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
  • pěkné platové ohodnocení od 25 000 - 45 000 Kč, - zajímavé zaměstnanecké výhody
  • možnost ubytování

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím zaslaného životopisu na e-mail: použijte odpovědní formulář do předmětu zprávy prosíme uvádět: Ucetni, kod C73729.

Benefity

  • Ubytování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.9.2016