Volné pracovní místo  Účetní všeobecní

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 370–34 370 Kč / měsíc

1. kontakt telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 18:00 h., e-mailem, osobně v pracovní dny od 9:00 do 14:00 h., po domluvě i v jiném čase. Tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Požadujeme: znalost MS Office (Excel), logické myšlení, samostatnost v rozhodování, zodpovědnost a trestní bezúhonnost. Výhodou znalost účetního systému FENIX a orientace v účetnictví vybraných účetních jednotek. Praxe vítána.

Náplň práce: Komplexní účtování na uceleném úseku účetnictví - pohledávek a závazků, na úseku zúčtovacích vztahů (dodavatelé, odběratelé, zaměstnanci), zúčtování daní a dotací, zajišťování inventarizace majetku a závazků, účtování zásob, účtování pokladních dokladů, bankovních výpisů, interních dokladů, zpracování DPH.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek z FKSP na životní jubilea, stravenkový paušál, notebook, služební mobil, možnost práce z domu, pružná pracovní doba, zázemí stabilní a prosperující organizace.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
  • Ekonomika - podvojné účetnictví

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvek na penzijní připojištění, na životní jubilea a další
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Azylanty a uprchlíky z Ukrajiny

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024 do 31.12.2099

Máte zájem o nabídku Účetní všeobecní?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Ivana Richtářová, vedoucí úseku ekonomiky a provozu z Galerie výtvarného umění v Ostravě, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Účetní všeobecní

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.