Volné pracovní místo  Účetní

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Kontakt: Janíková Dana, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Požadujeme : praxe v oboru minim.3 roky, pečlivost, důslednost, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost. Znalost ekonomického softwaru MAJÁK výhodou.
Pracovní náplň : znalost podvojného účetnictví. Kontrola správnosti zpracování dokladů. Účtování faktur, tvorba a zpracování zápočtů. Účtování pokladny,vedení hotovostní pokladny. Účtování banky, majetku, leasingu. Kooperace při sestavování měsíčních i ročních uzávěrek. Zpracování veškeré příslušné daňové agendy - DPH,souhrnná hlášení, kontrolní hlášení. Spolupráce s úřady a státními institucemi, statistické výkazy. Evidence a inventarizace majetku a pohledávek,odpisy. Příprava podkladů a spolupráce s auditorem. Kontrola saldokontních účtů, řešení rozdílů.Účtování skladu, související administrativa.
Źivotopisy s názvem ÚČETNÍ zasílejte na níže uvedený email.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Účetní?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dana Janíková, personální z VŘÍDLO, výrobní družstvo

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Účetní

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.