Volné pracovní místo  ÚČETNÍ

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 390–37 370 Kč / měsíc

požadované vzdělání: SŠ, VŠ ekonomického směru, praxe 2 roky nejlépe v příspěvkové organizaci výhodou
náplň práce: kompletní zpracování účetní agendy, zpracování měsíční a roční závěrky, zpracování účetních dokladů, účetních knih, statistika, archivace. Znalost programu FENIX výhodou
požadujeme: pečlivost, odpovědnost, flexibilitu, bezúhonnost
plat: 10.plat. třída, plat dle praxe - od 26 390,- do 37 370,- Kč tarif, k tomu osobní příplatek
zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravování, příspěvek z FKSP, odměny k životním a pracovním výročím
nástup: ihned
kontakt: životopisy zasílejte na: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář
telefon: použijte odpovědní formulář , mobil: použijte odpovědní formulář - vedoucí ekonomického úseku Šafránková Ilona

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.4.2024

Máte zájem o nabídku ÚČETNÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ilona Šafránková, 387 001 158, 702 018 132 z Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ÚČETNÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.