Volné pracovní místo  Účetní

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

1. kontakt e-mailem. Životopis zasílejte na použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • vedení a zpracovávání účetnictví (bez mezd)
  • kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • samostatné účtování jednotlivých operací finančního účetnictví
  • provádění měsíčních a ročních závěrek
  • zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur
  • vedení závazků a pohledávek
  • realizace bankovních operací
  • vytváření daňových přiznání (organizace není plátce DPH)

Požadujeme:
  • vzdělání ekonomického směru (úplné střední s maturitou)
  • prokazatelnou praxi v oblasti podvojeného účetnictví minimálně 3 roky
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost, přesnost
  • znalost MS Office
  • ŘP sk. B - aktivní řidič.
  • výhodou znalost IS Helios Green.

Nabízíme:
  • pružná pracovní doba.
  • 25 dnů dovolené.
  • plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru, po zaučení osobní příplatek, čtvrtletní odměny, vánoční odměny, bonusy/prémie
  • příspěvek na stravování, volnočasové aktivity, životní a penzijní připojištění.
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání.
  • mobilní telefon
  • vzdělávací kurzy, školení

Nástup IHNED. Pracovní poměr 1 rok s možností prodloužení i na dobu neurčitou.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku Účetní?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Michaela Holubová z Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Účetní

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.