Volné pracovní místo  účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Přípotoční č.p. 300, Praha 10 - Vršovice
Kontakt: Notinová, e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • zpracování mezd přidělenému počtu zaměstnanců
  • zpracování evidence docházky a výkazů
  • zpracování pracovních neschopností
  • zpracování podkladů pro odškodnění pracovních úrazů
  • tvorba přihlášek a odhlášek na sociální a zdravotní pojištění
  • tisk ELDP
  • komunikace s PSSZ a zdravotními pojišťovnami
  • provádění ročního zúčtování daní zaměstnanců
  • sledování srážek a exekucí zaměstnanců
  • tvorba sestav pro vedoucí zaměstnance
  • kontrola úplnosti a formální správnosti personálních a mzdových podkladů předávaných ke zpracování
  • zpracování požadovaných statistických výkazů
  • příprava dokladů k archivaci
Požadujeme:
  • ukončené SŠ odborné s maturitou
  • praxe v oboru min. 5 let
  • praxe v příspěvkových organizacích výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office a SAP mzdový a personální modul)
  • samostatnost
  • komunikativnost
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • osobní ohodnocení
  • po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.11.2016 do 30.9.2017