Volné pracovní místo  ÚČETNÍ

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 23 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CZ-ISCO. 43111 Účetní všeobecní
ÚČETNÍ
Místo výkonu práce: Vážní č.p. 465, Pouchov, 500 03 Hradec Králové 3
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 3. 2017
  • Náplň práce: vedení účetnictví obchodních kanceláří; spolupráce s lokálními daňovými poradci; komunikace s obchodním týmem; závěrková a reportingová činnost; práce v mezinárodním kolektivu
  • Požadujeme: VŠ v oblasti účetnictví, finančního řízení, ekonomiky, ekonomickém nebo finančním oboru (min. titul Bc.); praxe na obdobné pozici včetně znalosti účetních programů výhodou; plynulou znalost ukrajinského jazyka podmínkou a základní znalost anglického jazyka; MS Office - především Excel; pečlivost a samostatnost; ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Profesní životopis zašlete na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017 do 28.2.2018

Máte zájem o nabídku ÚČETNÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Glozová z Kingspan a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ÚČETNÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.