Volné pracovní místo  Účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ÚČETNÍ
Požadujeme: znalost českých účetních standardů pro příspěvkové organizace, zkušenosti s účtováním - min. 3 roky (není povinnost účtování příspěvkové organizace), výhodou je znalost účetního programu POHODA a programu SBN (správa bytů a nemovitostí)
Náplň práce: vedení účetnictví příspěvkových organizací, zpracování účetních výkazů, sestavování rozpočtu hlavní i vedlejší činnosti, vyhodnocování rozpočtů, kalkulace cen vodného stočného, tepla atd., vedení pokladny, zpracování a výpočet služeb spojených s bydlením, zpracování statistických výkazů, evidence dodavatelských smluv, sledování a vymáhaní pohledávek
Nabízíme: stravenky, dovolená navíc
První kontakt: zaslat životopis s průvodním dopisem na email: použijte odpovědní formulář
Nástup ihned.
ov. 24.7.2017

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 24.7.2017