Volné pracovní místo  Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ m/ž

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 820–42 780 Kč / měsíc

Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ - zastupování kolegyně na mateřské dovolené
Požadavky:
  • způsobilost dle zákona o pedagog. pracovnících č. 563/2004 Sb.- studium v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • základní počítačová způsobilost
  • příjemné empatické vystupování, vstřícný a pozitivní přístup k dětem, rodičům i kolegům
  • svědomitost v plnění zadaných úkolů
  • morální kredit na vysoké úrovni
  • rozvinutou a harmonickou osobnost s týmovým duchem
  • ochotu se vzdělávat a dále se rozvíjet
Náplň práce:
  • výuka žáků 1. stupně ZŠ
  • vedení povinné dokumentace
Nabízíme:
  • celý úvazek 1,0 s nástupem od 26. 8. 2024 - zastupování kolegyně na MD, s možností získání PP na dobu neurčitou
  • platové zařazení - 12. platová třída, platový stupeň dle délky praxe - 32 820,- - 42 780,-Kč
  • příjemné pracovní prostředí a zázemí krásné moderní školy
  • zázemí s odpovídající technikou a vybavením (interaktivní tabule, PC, aj.)
  • výhodnou polohu školy nacházející v okrajové části města na sídlišti Lada
  • možnost seberealizace
Do pracovního poměru mohou být přijati pouze uchazeči s úplnou kvalifikací (dle Zákona o pedagogických pracovnících v platném znění), přednost mají uchazeči s příslušnou aprobací.
Své aktuální strukturované profesní životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte do 30. 4. 2024 výhradně na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.8.2024

Máte zájem o nabídku Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ m/ž?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
PhDr. Radek Častulík, ředitel školy z Základní škola, Česká Lípa, Šluknovská 2904, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ m/ž

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.