Volné pracovní místo  Učitel/ka španělského jazyka - 2. stupeň

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 300–400 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Prvotní informace:
emailem: použijte odpovědní formulář

Upřesňující informace:
Jsme soukromá základní škola se sídlem na Bradleci u Mladé Boleslavi a v současné době rozšiřujeme tým lektorů cizích jazyků a vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Učitel/ka ŠJ - 2. stupeň
Náplň práce:
  • výuka španělštiny na druhém stupni ve skupině úplných začátečníků a v mírně pokročilé skupině, která se španělštině věnovala tři roky nejen s podporou učebnice EXPLORA
  • dva 90ti minutové bloky týdně (na dni i čase jsme schopni se domluvit dle vzájemných možností)
  • v případě zájmu možnost otevřít i dobrovolný kroužek španělštiny v odpoledních hodinách pro děti z prvního stupně (úplní začátečníci)

Požadavky:
  • předchozí praxe s výukou španělštiny u dětí
  • pedagogické vzdělání
  • vedení výuky zábavnou formou, respektující přístup k dětem, podpora jejich individuality
  • uvítáme zájem o Montessori pedagogiku
  • energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k dětem, práci a životu

Nabízíme:
  • práci na DPP - vše po domluvě dle vzájemných možností
  • příjemné pracovní prostředí malé inovativní školy v krásném prostředí
  • podporujeme možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • pozice vhodná i pro studenty VŠ, rodiče na mateřské dovolené, aktivní důchodce nebo lektory na volné noze

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2024

Máte zájem o nabídku Učitel/ka španělského jazyka - 2. stupeň?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Hana Janečková z Základní škola v Oboře

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Učitel/ka španělského jazyka - 2. stupeň

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.