Volné pracovní místo  Učitel/ka

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 820–42 780 Kč / měsíc

Náplň práce: komplexní vzdělávací a výchovná činnost, zpracovávání pedagogické dokumentace, organizace školních akcí, soutěží atd.
Pracovní doba: od 7:00 do 15:30
Úvazek 40 hodin týdně, přímá činnost mezi 20 -22 hodinami.
Požadavky na zaměstnance: odborná kvalifikace podle Zákona o pedagogických pracovnících v platném znění (zákon č. 563/2004 Sb.), tj. dokončené studium v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené nejlépe na učitelství pro 1. stupeň základní školy. Zájem o práci s dětmi, dobrý zdravotní stav, pečlivost, aktivní přístup k práci, schopnost spolupráce v týmu, nekonfliktnost, loajalitu, časovou flexibilitu, znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík. Znalost Aj výhodou.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, dovolenou.
První konatkt: Kropáček Jan Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář - 7:30 - 15:30

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 25.8.2024 do 24.8.2025

Máte zájem o nabídku Učitel/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Jan Kropáček, ředitel z Základní škola a Mateřská škola Čížová, okres Písek

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Učitel/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.