Volné pracovní místo  Učitel teoretických předmětů z oboru stavebnictví

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 820–42 780 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 825/15, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

  • Požadujeme uživatelskou znalost práce MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Vítáme uživatelskou znalost práce vprogramu Bakaláři a v prostředí MS Teams. (zaučíme)
  • Zkušenost s organizací výuky a řízení kolektivu vítána, organizační schopnosti, týmová spolupráce.
  • Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, odborné i komunikační schopnosti

Náplň práce:
  • Výuka odbornýchteoretických předmětů Technologie, stavební konsturkce, Technické kreslení, Přestavby budov, aj.
  • Garant realizace odborné přípravy žáků tříletého učebního oboru Zednické práce, Zedník, včetně přípravy žáků na závěrečné zkoušky.
  • Práce střídním kolektivem, třídnictví.

Nabízíme:
  • náborový příspěvek 200 000 Kč.
  • 40 dní dovolené
  • 12 dní studijního volna
  • Vpřípadě úspěšného vstupu do této pracovní pozice jistota pracovního místa, dlouhodobá spolupráce.
  • služební notebook a grafický tablet
  • příspěvek FKSP na školní stravování, kulturu, sport
  • Výuka v plném úvazku 21 hodin podle rozvrhu hodin (přítomnost ve škole), nepřímou činnost může učitel vykonávat mimo školu.
  • Možnost zajištění ubytování.
  • osobní ohodnocení a roční odměny

Mgr. Bc. Jana Férová, tel. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2024

Máte zájem o nabídku Učitel teoretických předmětů z oboru stavebnictví?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Bc. Jana Férová, ředitel z Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Učitel teoretických předmětů z oboru stavebnictví

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.