Volné pracovní místo  Učitel / učitelka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a chlazení

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 820–42 780 Kč / měsíc

Kontakt zasláním životopisu na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • vzdělání v souladu se zákonem o pedagogických pracovnících.
Náplň práce:
  • učitel/ka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a technická dokumentace se zaměřením na chladící a klimatizační techniku
  • 21 hodin přímé pedagogické činnosti.
Nabízíme:
  • v případě vzájemné shody možná smlouva na dobu neurčitou
  • zvýhodněné tarify mobilního operátora, příspěvky na rekreaci, příspěvky na dětské pobyty
  • příspěvky na vstupenky na vybrané kulturní akce a další benefity.

Benefity

  • Dovolená navíc - 8 týdnů
  • Jiné výhody - příspěvek na stravu, podpora dalšího vzdělávání

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 28.2.2025

Máte zájem o nabídku Učitel / učitelka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a chlazení?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Yvona Bůžková, ředitelka z Střední škola zemědělská a ekologická a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Učitel / učitelka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a chlazení

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.