Volné pracovní místo  učitel/ka lyžování/snowboard - práce na DPP

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 100–150 Kč / měsíc

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis: použijte odpovědní formulář osobně: Bratrství 1065, Jáchymov 362 51, spodní stanice LD - Jáchymov nebo telefonicky na tel.č.: použijte odpovědní formulář .
Místo výkonu práce: Klínovec - Jáchymov
Lyžařská škola SKI KLÍNOVEC s.r.o. nabízí atraktivní sezónní práci instruktora/ky lyžování nebo snowboardingu v horském středisku na Klínovci. Nástup přibližně v polovině prosince. Rádi vás zaškolíme a na začátku pomůžeme! Nabízíme: - dotujeme instruktorský kurz - možnost ubytování - výdělek 100,- až 150,-Kč/hod čistého - mladý kolektiv - možnost práce na celou sezonu. Požadujeme:- věk od 18 let - přiměřené lyžařské nebo snowboardové dovednosti - chuť pracovat na horách. Nutná znalost cizích jazyků NJ, AJ hovorově, výhodou RJ nebo NL. Pošlete IHNED životopis a foto
Pracovní náplň:
  • Dobré platové ohodnocení
  • Ubytování v okolí střediska
  • Sleva na značkové lyže
  • Značkové oblečení
  • Proškolení a průběžné zdokonalování po celou zimu
  • Možnost profesionálního vzdělání
  • Práce s klienty
  • Příprava programu učení, vícedenní kurzy
  • Příprava zábavného programu pro klienty
  • Celosezonní permanentky ve skiareálu Nový Klínovec
  • Příprava dětského parku
  • Hmotná zodpovědnost
  • Pomoc v půjčovně
  • servis - 1× velký servis, 4 x voskování
  • Rozdávání propagačního materiálu

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2017