Volné pracovní místo UČITELKA MŠ

26.7.2016
Mateřská škola Srubec
Místo pracoviště
Na Chalupy 44, Srubec, 370 06, Srubec
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Podmínkou je pedagogické vzdělán min. střední pedagogická škola. Jedná se o zkrácený úvazek s možností zvýšení (zástupy za nemoc), zaměstnanecké výhody: FKSP, školní stravování, kontaktujte e-mailem

Podobné nabídky práce

UČITEL/KA
Požadavky: výhodou hudební i pohybové dovednosti, znalost AJ, hra na hudební nástroj Nabízíme: podnikové stravovávní Vhodné pro absolventy střední pedagogické školy - předškolní pedagogika nebo VOŠ.
Mateřská škola Roudné Ke Hřišti 122, Roudné Plný úvazek
dnes
UČITEL/KA MŠ
Nástup dohodou. Kvalifikační předpoklady podle zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění, hra na hudební nástroj vítána. V případě zájmu zaslat životopis na e-mail: <!--poslatEmail-->
Mateřská škola Vysoké školy technické a ekonomické v Č... Okružní 517/10, České Budějovice Plný úvazek
aktivní
UČITEL/KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE
Místo vhodné pro absolventy Střední školy pedagogické nebo VŠ v oboru Učitelství pro mateřské školy, znalost AJ a hra na hudební nástroj podmínkou, mzda od 18000 Kč.
KinderGarten One - Mateřská škola, s.r.o. F. A. Gerstnera 1735/2, České Buděj... Plný úvazek
náístup od 1.9.2017, případně dle domluvy. Zástup za MD. Možnost domluvy na výši úvazku, rozvržení pracovní doby. Kontakt: tel., mail, osobně na adrese MŠ Žár
Mateřská škola Žár 9, Žár Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
UČITEL/KA MATEŘSKÉ ŠKOLY
Učitel/ka MŠ, Kontakt: Katarína Hájková, tel.: <!--poslatEmail-->, email: <!--poslatEmail-->
aktivní
VEDOUCÍ UČITEL/KA V MONTESSORI JESLÍCH A ŠKOLCE
Náplň práce: pedagogická činnost ve školce - podpora nezávistlosti dětí, příprava prostředí, respekt k jedinečnému vývoji každého dítěte, zavedení montessori metodiky v nové školce a jeslích, vedení menšího týmu učitelů, mentorová ...
Ing Zbyněk Ludačka Tylova 153/17, České Budějovice Plný úvazek, Brigády, Brigády