Volné pracovní místo  Učitel/ka střední školy odborných předmětů. Obor vzdělání : Strojírenské práce 23-51-E/01

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 22 620 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb.
  • odborná kvalifikace pro učitele střední školy podle § 9 zákona č. 563/2004 Sb.
  • odborná kvalifikace speciální pedagog podle § 18 zákona č. 563/2004 Sb.

Náplň práce: výuka žáků střední školy

Dokumenty, které je nutné doložit:
  • strukturovaný životopis v českém jazyce
  • ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Další doklady
  • kopie dokladů o dalším profesním vzdělávání

Od uchazečů/uchazeček pozvaných na ústní pohovor budeme dále požadovat výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o podání žádosti o výpis a prohlášení o bezúhonnosti.

Průvodní dopis se strukturovaným životopisem a ostatními doklady prosím zasílejte do 11.srpna 2017 (rozhoduje razítko pošty) na poštovní adresu:

Střední odborné učiliště Horní Slavkov, p.o,, Kounice 613/8, Horní Slavkov 357 31

Tel.: použijte odpovědní formulář e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.5.2018