Volné pracovní místo  Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy (M, VT)

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 26 020–33 930 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

UČITEL/KA VŠEOBECNĚ VZDĚLÁVACÍCH PŘEDMĚTŮ STŘEDNÍ ŠKOLY
POŽADUJEME: VŠ vzdělání - magisterský stud. program - učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro střední školy - aprobace matematika, výpočetní technika.
NÁPLŇ PRÁCE: Vzdělávací a výchovná činnost na střední škole v předmětech matematika, výpočetní technika.
NABÍZÍME: Příspěvek na stravování. Možnost prodloužení doby určité. Výše mzdy závisí na dosažené praxi.
PRVNÍ KONTAKT: Přihlášky do výběrového řízení doplněné životopisem s údaji o dosaženém vzdělání a praxi zasílejte do 30.11.2017 na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář Informace podá paní Hegarová na tel. čísle použijte odpovědní formulář nebo osobně

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2018 do 31.12.2018