Volné pracovní místo  ÚDRŽBA A POMOCNÉ PRÁCE NA GOLFOVÉM RESORTU (HPP, DPP, DPČ)

Lokalita 278, Čeladná
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

C04 z:15/3/2024 (HPP, DPP, DPČ)
Náplň práce:
  • kontrola technického stavu golfových vozíků (buggy) + drobné opravy
  • kontrola vybavení v golfovém areálu + drobné úpravy
  • správa tréninkových ploch
  • drobné opravy v objektu klubovny.
Požadujeme:
  • manuální zručnost, odpovědnost, svědomitost, samostatnost
  • zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Nabízíme:
  • zajímavou práci v malebném prostředí Beskyd v největším golfovém areálu v ČR
  • práce HPP/DPP/DPČ dle dohody
  • hru na golfovém hřišti zdarma
  • zvýhodněné stravování.
Kontakt telefonicky, emailem. použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody - hru na golfovém hřišti zdarma

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.3.2024

Máte zájem o nabídku ÚDRŽBA A POMOCNÉ PRÁCE NA GOLFOVÉM RESORTU (HPP, DPP, DPČ)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Čuraj z Prosper Golf Hotel a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ÚDRŽBA A POMOCNÉ PRÁCE NA GOLFOVÉM RESORTU (HPP, DPP, DPČ)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.