Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Strojní zámečník
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Strojní zámečník Zlín

Volné pracovní místo Údržba - strojní, kovovýroba

18.10.2016
Avex Steel Products s.r.o.
Místo pracoviště
tř. Tomáše Bati 1656, Otrokovice, 765 02, Otrokovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: práce ve výrobě, údržba strojního zařízení, drobné opravy a seřizování strojů, správná manipulace s materiálem
Očekáváme: vyučení nejlépe ve strojírenské oboru, velmi dobrá znalost funkce strojů, praxe na obdobné pozici podmínkou, vářečský průkaz výhodou
Výhody: vzdělávání, stravenky
Strukturovaný životopis s průvodním dopisem prosím zasílejte s uvedením pozice na e-mail.

Podobné nabídky práce

Technolog / Seřizovač
Pro našeho významného klienta, mezinárodní technologický koncern, který vyvíjí a vyrábí speciální materiály, komponenty a systémy ke zlepšování životních a pracovních podmínek, hledáme vhodného uchazeče na pozici: TECHNOLOG/SEŘIZ ...
Kariéra spol. s r.o. Valašské Meziříčí Plný úvazek
dnes
Práce v Německu Svářeče EN 135 – Erfurt / 90.000,-Kč
Práce na stavbách svařování ocelových konstrukci, ocelových pilotu, adt.. 80% sváru procházejí RTG.
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Erfurt Plný úvazek
aktivní
Dělník obsluha lisů - Turnov 100,-Kč
Výroba lisovacích dílů pro automobiloví průmysl
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Turnov Plný úvazek
aktivní
Zámečník
Moderní strojírenská firma s garantovaným zázemím silné a stabilní společnosti nabízí volná pracovní místa na pozici zámečník.
ZAKO TURČÍN, spol. s r.o. Březnice Plný úvazek
aktivní
Zámečnické práce, kovovýroba
Náplň práce: jedná se o pozici v dělnické profesi pro základní zámečnické práce, lisování plechů, případně obsluha strojů. Požadavky: vyučení v oboru vítáno, ale není podmínkou. Výhody: možnost platového růstu, čerpání zaměstnan ...
SmaltZlin, s.r.o. Papírenská 186, Želechovice nad Dře... Plný úvazek