Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘ/-KA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ, MECHANIK/-ČKA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ÚDRŽBÁŘ/-KA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ, MECHANIK/-ČKA
  • PP na dobu určitou 1 rok ode dne nástupu, poté možnost na neurčito, nástup od 1.10.2017
  • Náplň práce: oprava poruch strojů (pneumatika, hydraulika, mechanika), instalace, přemísťování a prověřování nových a existujících strojů, podmíněné sledování a prediktivní údržba zařízení, spoluspráva databáze a skladu náhradních dílů, komunikace s dodavateli a zařizování dodávek náhradních dílů, částečný vývoj výrobních procesů
  • Požadujeme: střední odborné učiliště strojní/ Střední průmyslová škola strojní, zkušenosti v oblasti údržby min. 3 roky , znalost práce na PC, MS Office (MS Word, MS Excel, MS Access), samostatnost při řešení problémů a preventivní řešení problémů, anglický nebo německý jazyk - výhodou
  • Nabízíme: příspěvek na stravování
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017 do 30.9.2018