Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘ/-KA

Lokalita Hořenice
Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 6 000–9 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2017), zkrácený pracovní úvazek na 20 hod. týdně. Jednosměnný provoz, pružná pracovní doba. Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.
Náplň práce: realizace drobných stavebních prací, malování, opravy vybavení a zařizovacích předmětů budov a pozemků v areálu, zakládání zboží ve skladech.
Požadavky: podmínkou řidičský průkaz sk. B, výhodou platné oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku a svářečský průkaz. Zaměstnání vhodné pro řemeslně zručnou osobu.
Výběrové řízení na pracovní pozici proběhne dne 25.8.2016 v 11:00 hod. v provozovně společnosti v areálu Depa kolejových vozidel Jaroměř.
Kontakt - pí. Gavorová Miluna, tel.: použijte odpovědní formulář (od 08:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.12.2017