Volné pracovní místo  Údržbář/ mechanik - opravář

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 000–25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce:Bor, Vysočany, Průmyslový areál č.p. 54, 34802
NÁPLŇ PRÁCE:
Denní údržba a opravy výrobních strojů
Spolupráce se seřizovači a nástrojaři
Diagnostika a odstraňování závad výrobních strojů
OČEKÁVÁME:
Ukončené SŠ vzdělání (výuční list/maturita) elektrotechnického směru, ideálně strojní
mechanik/zámečník
Předchozí prokazatelná zkušenost na obdobné pozici - zkušenosti s opravami výrobních zařízení
(min. 1 rok)
Alespoň základní znalost oborů hydraulika, pneumatika a mechanika ( schopnost číst výkresovou dokumentaci)
manuální zručnost
Schopnost týmové práce a aktivní komunikace
Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věci
UVÍTÁME:
Znalosti obsluhy obráběcích strojů ( frézky, soustruhy)
Znalost cizích jazyků ( němčina, angličtina)
Svářečský průkaz či další profesní osvědčení z oboru strojírenství nebo elektro
NABÍZÍME:
Uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
Možnost profesního růstu
Závodní stravování
Příspěvek na dopravu
Vánoční prémie
Po 1. roce trvání prac. poměru prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
zaslání profesního životopisu na kontaktní email

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 5.2.2019