Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mechanik ve strojírenství
Lokalita:
Kutná Hora
Zveřejnil:
Úřad práce Kutná Hora
Může se Vám hodit:
Mechanik ve strojírenství Kutná Hora

Volné pracovní místo Údržbář - mechanik - seřizovač strojních zařízení (plnící a balící linky)

1.11.2016
benaSONET, s.r.o.
Místo pracoviště
13, Jakub, 285 33, Církvice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

První prac. smlouva na dobu určitou do 31.3.2017 s mož­ností přechodu na dobu neurčitou.
Požadavky: vzdělání střední odborné nebo úplné střední odborné s maturitou v oboru elektro nebo strojní. Praxe 5 let v oboru seřizování a údržba strojů a zařízení. Samostatnost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost, manuální zručnost, základní znalost práce s PC,
řidič. opráv. sk. B. Prac. pozice je fyzicky náročná a není vhodná pro alergiky.
Pracovní náplň: seřizování a údržba výrobních strojů a zařízení (plnící, etiketovací stroje a zařízení), přestavby strojů a zařízení, akutní opravy, běžná údržba, technické zajištění přípravy výrobního zařízení k plnění výkon. norem.
V případě zájmu nás kontaktujte: email: poslat email příp. poštou na adresu: benaSONET, s.r.o., Jakub čp. 13, 285 33 Církvice u Kutné Hory. Obálku označte „uchazeč“. Uchazeče budeme sami kontaktovat. Osobní schůzky pouze po telefonické dohodě, tel. kontakt: poslat email . Volat je možné v PO-PÁ v 6–14hod.
Příspěvek na stravování formou stravenek
Místo výkonu práce: Jakub 13, 285 33 Církvice u Kutné Hory