Volné pracovní místo  Údržbář - mechanik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • opravy strojů a zařízení dle požadavků výroby a technického úseku
  • opravy všech typů technického vybavení budovy
  • technická podpora pracovníkům výroby

Požadujeme:
  • vyučen ve strojírenském oboru, praxi v údržbě či na technické pozici alespoň 1 rok
  • znalost čtení technické dokumentace, řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • VZV průkaz, svářečský průkaz a znalost práce se soustruhem výhodou
  • manuální zručnost
  • práci v dvousměnném provozu, pohotovosti a výjezdy
  • zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností
  • pečlivost, logické uvažování, spolehlivost a svědomitost
  • aktivní přístup a samostatnost
  • pozice je vhodná i pro schopné absolventy

Nabízíme:
  • jistotu práce ve stabilní a perspektivní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost nástupu ihned nebo dle dohody
  • zkušební doba 3 měsíce
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • práci ve dvousměnném provozu
  • příplatky za směnnost, pohotovost, proplácení přesčasů
  • příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, příspěvek na závodní stravování
  • příspěvky na vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na použijte odpovědní formulář Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017