Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘ - STROJNÍ ELEKTROMECHANIK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–27 000 Kč / měsíc

Náplň práce :pravidelná údržba a preventivní prohlídky strojů a zařízení; odstraňování závad na zařízeních; provádění oprav, zkoušení a seřizování elektrických strojů, přístrojů a zařízení; zajišťování servisních činností, spolupráce s externími firmami; provoz skladu náhradních dílů (inventarizace)
Požadujeme: SOU/SŠ elektro nebo strojní obor, aspoň 2 roky praxe (v automotive výhodou); zkušenost s opravami elektrických i mechanických částí vstřikovacích lisů, CNC strojů, robotických zařízení, pecí, apod. Zkušenost s hydraulickými a pneumatickými systémy; znalost čtení technické dokumentace, průmyslové automatizace, znalost elektroinstalací, min vyhláška 50/1978 Sb., §6; středně pokročilá znalost AJ (je nutné se domluvit); uživatelská znalost MS Office (Outlook, Excel, Word)
Nabízíme: práci v příjemném kolektivu malé firmy a práce s nejnovějšími technologiemi, variabilní finanční bonusy, 13.plat; příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy a školení,5 týdnů dovolené;

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017