Volné pracovní místo  Údržbář - Svářeč

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Údržbář/Svářeč. Jedná se o pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme:
  • manuální zručnost
  • znalost sváření(tzv. "svářečský průkaz") elektrickým obloukem (tj. ne CO2)-
  • zkušenosti s údržbou výrobních linek vítány
Obvyklá pracovní náplň:
  • provádění preventivní údržby výrobních linek a ostatního zařízení
  • řešení nestandardních problémů na výrobních linkách, nutné okamžité opravy
  • výroba a údržba nových pracovních pomůcek a zařízení
  • spolupráce s ostatními odděleními
Nabízíme:
  • práci v jednosměnném a nárazově dvousměnném výrobním provozu- výroba TV
  • navýšení mzdy po zkušební době
  • dotovaná strava
  • možnost využívání zvýhodněných firemních mobilních tarifů
Zájemci nejprve zašlou životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017 do 30.4.2018