Volné pracovní místo  Údržbář technologických zařízení

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
POŽADAVKY:
  • vzdělání střední odborné
  • praxe min. 5 let v oboru strojní zámečnictví
  • praxe ve svařování s úřední zkouškou (ZK 311 W01, ZK 111 W01, ZK 135 W01)
  • praxe v údržbě zařízení
  • základní znalosti v ovládání PC
  • samostatnost, komunikativnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem

VÝHODOU:
  • platný průkaz jeřábník/vazač
  • platné oprávnění pro řízení VZV

HL. NÁPLŇ PRÁCE (práce na 3 směny + pracovní pohotovosti):
  • základní údržba, preventivní kontrolní činnost, diagnostika poruchových stavů u strojně-technologického zařízení
  • strojní údržba
  • zámečnické práce
  • příprava a seřízení strojů
  • svařování plastů PP (potrubí, desky)
  • zajišťuje provozuschopnost strojně-technologického zařízení
  • provádění preventivních kontrol zařízení v rozsahu dle příkazu

NABÍZÍME:
  • pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
  • nástupní měsíční mzda od 19.000,- Kč., příplatky nad rámec stanovený zákoníkem práce za směnný provoz, přesčasy, pohotovost
  • firemní benefity: měsíční motivační odměna, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
Zam. výhody : roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
Hlásit se na e - mail použijte odpovědní formulář nebo na tel. č. použijte odpovědní formulář /8 - 14 hod./
Z : 3.8.2017

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Zkoušky svařování

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravné
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravné
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017