Volné pracovní místo  údržbář ve směnném provoze

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 350 Kč / měsíc

místo výkonu práce: 8.května č.p. 189/15, 410 02 Lovosice 2.
Požadujeme:
  • ÚSO, SO (technické obory výhodou)
  • technická a manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • základní znalost na PC
Náplň práce:
  • obsluha strojního zařízení v rámci pozice údržbového operátora
  • běžná údržba strojního a technologického zařízení
  • preventivní údržba, kontrola a drobné opravy strojního zařízení v rámci požadovaných kompetencí
  • 3 směnný - 4 směnný provoz
Nabízíme: prémie, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné závodní stravování, poukázky na služby a volný čas, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné životní pojištění, odměny při pracovních jubileích, akce pro zaměstnance.
První kontakt zaměstnavatele: e-mailem poslat životopis nebo telefonicky po - pá 7,00 - 15,00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Čtyřsměnný provoz

Pracovní období

od 2.10.2017