Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–23 000 Kč / měsíc

Náplň práce: údržbářské práce v areálu společnosti, údržba strojního a technologického zařízení, odstraňování poruch, opravy strojírenských zařízení, práce při výrobě, montáži a rekonstrukcích.
Požadované vzdělání: vyučen ve strojírenském oboru, elektro, zámečník, automechanik, opravář zemědělských strojů apod.
Další požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav. Nabízíme práci v moderním potravinářském provozu, možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji. Adekvátní finanční ohodnocení, výkonnostní odměny, příplatky na rámec ZP. Praxe vítána, není však podmínkou. Vhodné i pro absolventy (zaučíme).
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování - stravenky
Kontakt:

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.12.2017