Volné pracovní místo  Údržbáři - seřizovači

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: údržbář - seřizovač
Požadujeme:
Vzdělání - min. vyučen
Vyhláška 50/1978 Sb.
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
Aktivní přístup k práci a řešení problémů
Náplň práce:
Údržba strojů (jak elektro, tak strojní), drobné opravy ručního nářadí, údržba práškové lakovny, drobné zámečnické práce
Zaměstnanecké výhody: stabilizační příspěvek po 5 letech trvání pracovního poměru.
Zázemí silné a perspektivní společnosti, odborné vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění
Nástup možný ihned na dobu určitou do 31.7.2017. Mzda: 24 000,- Kč.
Kontakt:Batelková Barbora Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce:SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská č.p. 292, Příbram I

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 9.12.2016 do 31.7.2017