Volné pracovní místo  Údržbáři - strojů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 117 Kč / hodinu

ROBE lighting s. r. o. – přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení – hledá vhodného kandidáta/tku na pozici
ÚDRŽBÁŘi - strojů
Náplň práce: Zajištění údržby všech strojů a zařízení na ROBE lisech. Komunikace se servisními techniky dodavatelů strojů a jejich servisními odděleními. Objednávání pravidelných servisních zásahů jednotlivých strojů a zařízení. Vedení servisní dokumentace. Práce s technickou dokumentací. Jednosměnný provoz
Požadujeme: Technické myšlení a vzdělání SŠ / SOU. Znalost práce s PC, zkušenost s programy CAD / CAM výhodou. ÚSV elektro, vyhláška 50. Výbornou orientaci v technické dokumentaci. Znalost informačního systému Navision výhodou. Manuální zručnost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita. Komunikativnost
Nabízíme tyto benefity: mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie, výkonnostní prémie, měsíční osobní ohodnocení, příspěvky na penzijní pojištění, příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní, profesní školení a vzdělávání, jazykové kurzy, kariérní rozvoj, množství dalších benefitů

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2018