Volné pracovní místo  Údržbáři

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadovaná kvalifikace:
  • Minimálně 1-letá samostatná praxe v oblasti strojírenství (příp. mechanik, opravář, automechanik)
  • Základní znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost a diskrétnost
  • Svářečský průkaz (možnost obnovení, popřípadě získání v rámci společnosti)

Náplň práce:
  • údržba a oprava výrobních a pomocných zařízení dle plánů preventivní údržby, návodů k obsluze atd.
  • odstraňování havarijních situací na výrobním zařízení, provádění mazání, doplňování a výměna olejů dle stanovených mazacích plánů
  • oprava jednotlivých mechanismů linek tak, aby byly neustále připraveny pro výměnný způsob opravy (variátory, převodovky, spojky, lakovací vozíky, atd.)
  • spolupráce s elektroúdržbou
  • soustružnické práce a další obráběčské práce (samostatná práce dle situace a potřeby)

Nabízíme:
  • Motivující mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti
  • Perspektivní a stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
  • Zaměstnanecké výhody, široká škála benefitů, týden dovolené navíc

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 22.8.2016 do 21.8.2017