Volné pracovní místo  Úklid

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 4 500–5 500 Kč / měsíc

První kontakt: první kontakt pouze telefonem (8-12hod.) nebo e-mailem (na použijte odpovědní formulář
Pouze pro OZP.

Pracovní náplň: úklid dílna, kancelář, wc, kuchyňka

Pracovní doba: 2 - 3 x týdně, dle domluvy. Práce na HPP.

Požadujeme: ochotu pracovat, manuální zručnost, zodpovědnost.
První kontakt pouze telefonem nebo e-mailem.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Úklid?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Monika Novotná z Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Úklid

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.