Volné pracovní místo  úklidový pracovník

Firma FOVY s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 113 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
úklid podlahových ploch, úklid sociálního zařízení, vynášení odpadu, utírání prachu, mytí oken, mytí dveří a zárubní
Požadavky:
invalidní důchod, smysl pro pořádek a čistotu, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, trestní bezúhonnost
Profesní životopis(motivační dopis) přiložit k odpovědi na tuto pracovní nabídku.
Kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 - 11:30 hod.!

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - měsíční prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024

Máte zájem o nabídku úklidový pracovník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Olga Volavková z FOVY s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku úklidový pracovník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.