Volné pracovní místo  Uklízeč/ka, domovník/domovnice

Firma
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZŠ a MŠ Rokytno přijme školní domovnici/domovníka.
Nástup 1. 3. 2024
Náplň práce:
  • úklid školy
  • péče o školní zahradu
Požadavky:
  • pracovitost a pečlivost
  • kladný a vstřícný přístup k dětem
Nabízíme:
  • plný pracovní úvazek
  • platové zařazení dle platných platových tabulek
  • možnost osobního příplatku po zkušební době
  • možnost mimořádných odměn
  • příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu

Písemnou přihlášku, strukturovaný životopis včetně přehledu o průběhu předchozího zaměstnání a výpis trestního rejstříku – ne starší 3 měsíce zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo volejte na tel. č.: použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024