Volné pracovní místo  uklízeč/-ka

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 14 000–16 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Průmyslový areál Vysočany 54, 348 02 Bor u Tachova
NÁPLŇ PRÁCE:
-Denní úklid kancelářských prostor a sociálního zázemí výrobních hal dle hygienických plánů (vč. pravidelného mytí zasklených ploch + práce v malých výškách - schůdky)
  • Zodpovědnost za permanentní udržování čistoty
  • Evidence stavu úklidových prostředků a jeho průběžné doplňování
  • Po úspěšném zapracování možnost vedení malého kolektivu (do 5 zaměstnanců)

OČEKÁVÁME:
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 2-směnném provozu (odpolední směna každý 3. týden)
  • Předchozí prokazatelnou zkušenost s profesionálním úklidem
  • Schopnost vést a pozitivně působit na malý kolektiv
  • Vlastní uvažování a schopnost efektivní organizace práce
  • Ochotu nést odpovědnost
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, proaktivitu, cílevědomost
  • Příjemné vystupování a schopnost efektivní komunikace
  • Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věci

UVÍTÁME:
  • Částečnou znalost německého jazyka

NABÍZÍME:
  • Uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu již 125 let
  • Možnost profesního růstu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Vánoční prémie

KONTAKT:
V případě Vašeho zájmu

Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, jízdní výhody, podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2015 do 30.4.2016