Volné pracovní místo  Uklízeč/ka

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 128 Kč / hodinu

NÁPLŇ PRÁCE: Pravidelný úklid svěřených prostor v předem určeném čase. Jedná se o běžný úklid bez větší fyzické zátěže - zejména utírání prachu, luxování, vynášení odpadkových košů, úklid kuchyňky, toalet a podobně.
POŽADAVKY: udržování pořádku a čistoty na pracovišti, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost jsou samozřejmostí
NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě na zkrácený úvazek, který je možný navýšit, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, podporu vzdělávání a rozvoje, kurzy cizích jazyků v rámci pracovní doby, prémie na zdraví, flexipassy, výhodné čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
KONTAKT: osobně, telefonicky (po-pá 7-14h), e-mailem

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024