Volné pracovní místo  UKLÍZEČ/-KA

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 66 Kč / měsíc

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení se sídlem v České Skalici, hledá pracovníka/-ici na pozici "UKLÍZEČKA" - hlavní náplní bude zajištění úklidu administrativních a venkovních prostor firmy.
Pracovní poměr na zkrácený pracovní úvazek - 5 hod. denně (v dopoledních hodinách). Nástup možný dle dohody.

Náplň práce: zajištění úklidu administrativních i venkovních prostor firmy.

Požadavky: vysoké pracovní nasazení; samostatnost a spolehlivost; loajalita a časová flexibilita; zdravotní způsobilost; výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnavatel nabízí samostatnou práci v české expandující společnosti.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: použijte odpovědní formulář tel. kontakt: použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 31.3.2017