Volné pracovní místo  UKLÍZEČ/-KA

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 19 500–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

UKLÍZEČ/-KA
  • PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dohodou, práce v třísměnném provozu
  • Náplň práce: provádění úklidu výrobních i nevýrobních ploch závodu; administrativa spojená s úklidem prostor; dodržování pravidel a předpisů společnosti
  • Požadujeme: schopnost a ochotu práce ve třísměnném provozu; pečlivost, samostatnost; dobrý fyzický stav
  • Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci; dobré mzdové ohodnocení; další vzdělávání a odborný růst; zaměstnanecké výhody, systém benefitů (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění); čisté pracovní prostředí
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu kontaktujte: Soumarová Andrea, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 12.6.2017 do 30.11.2017