Volné pracovní místo uklizeč/ka

19.7.2016
ANAVITA a.s.
Místo pracoviště
Kréta 301, Terezín, 411 55, Terezín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce Kréta č.p. 301, 411 55 Terezín.
Požadujeme pečlivost, pracovitost, samostatnost, spolehlivost. Zkušenosti v zařízeních obdobného typu výhodou. V případě zájmu volejte na poslat email . Popřípadě zasílejte své životopisy na emailovou adresu: poslat email

Benefity

  • Podnikové stravování

Podobné nabídky práce

Uklízeč provozu
NÁPLŇ PRÁCE: 1)Úklid výrobních i nevýrobních prostor CO POŽADUJEME: - Zodpovědný a proaktivní přístup - Maximální spolehlivost a vstřícnost CO NABÍZÍME: 1)Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu 2)Finanční odměny za lo ...
2 JCP a.s. 126, Račice Plný úvazek
dnes
Uklízeč v kancelářích
Místo výkonu práce: TRCZ,s.r.o.Lovosice,Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 Provádění běžného úklidu – zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfek ...
FORCORP GROUP spol. s r.o. Průmyslová 1165, Lovosice Zkrácený úvazek
včera
pracovník úklidu
Místo výkonu práce: město Lovosice, jedná se o práci na vyvýšených chodníčcích a lávkách. Pro bližší informace volejte v Po-Pá v čase 10:00-15:00 hod. na tel. <!--poslatEmail-->.
HM Profis s.r.o. 8.května 189/15, Lovosice Plný úvazek, Brigády
Náplň práce: obsluha myčky beden. Pro bližší informace volejte od pondělí do pátku v čase 10:00 -15:00 hod.
HM Profis s.r.o. 8.května 189/15, Lovosice Brigády
aktivní
uklízeč/ka- pokojská
Požadujeme spolehlivost. Dělené směny, pružná pracovní doba. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Mgr. Miloš Doležal Levínská 134, Úštěk Brigády, Brigády
aktivní
sběrač kamenů na poli
Brigáda vhodná pro studenty a aktivní důchodce. Náplň práce: sběr kamenů z našich polí v okolí Litoměřic, brigádníci budou mít každý den zajištěn oběd na náklady zaměstnavatele, brigáda je plánovaná na cca 14 dní, pracovní doba o ...
PRODUKTA, s.r.o. 33, Trnovany Brigády